En Güzel Anlar
Rehberi

Çocuklarınızla birlikte İstanbul’u keşfetmeye, birbirinden eğlenceli aktivitelerle keyifli bir zaman geçirmeye ne dersiniz?

Gezgez

Sıkı durun! Durdunuz mu? Öyle değil canım, heyecanlı bir şey söyleyeceğim de onun için hazır olun diyorum. :)

Bilbil

Ben dans etmeye bayılıyorum, bunu herkes bilir. Dans ve oyun birleşirse hele, yuppi en sevdiğim şey olur! Sizin için bu hafta çok çok eğlenceli dans oyunları hazırladım! Haydi toplanın, müziği açın ve eğlence başlasın!

Kopkop

Öğretmenler Günü yaklaşıyor! Ben de hediye olarak ne yapsak ne yapsak diye düşünüp duruyorum. Evet hediye yapacağız tabi ki, kendi ellerimle yapacağım hediyenin yerini başka şey tutar mıymış hiç? Tabi ki de kocaman bir hayır!

Yapyap

Eminim şimdi bazılarınız üzülüyordur havalar soğudu artık hep evde oturmak zorundayız diye. Hiiiiç üzülmeyin, kapalı mekanlarda yapılan bir sürü güzel şeyler var. Ben sizin için bir liste yaptım, hafta sonları ailece buralara gidip çok eğlenin tamam mı? S

Gezgez

Geçen gün arkadaşımla annesini pembeler içinde aynı giyinmiş gördüm. Çoook tatlıydılar! Bana olacak üst minnacık biliyorsunuz, anneme ise kocamanı olur. Sonra anladım bu modaymış.

Süspüs

Hazırlanın, bu hafta sonu bir serüvene çıkıyoruz!

Gezgez

Dünyadaki belki de en basit oyuncak balon, ama onunla yapabileceğimiz eğlenceli şeylerin hiçbir sınırı yok! Evet bildiğimiz balondan bahsediyorum. İnanmıyorsanız aşağıdaki oyunları bir deneyin. ;)

Zıpzıp

Tiyatro vakti! Ama bu bildiğiniz tiyatrolar gibi değil, bu sefer sahnede parmaklarımız olacak.

Yapyap

Toplanın size çok ilginç bir resim tekniği anlatıyorum!

Yapyap

Bu sıcak havalarda kız çocuklarının saçları onları nasıl rahatsız eder bilirim. Siz annelerin de aman saçları yüzüne gelmesin, aman mamasına girmesin diye telaşlandığınızı da biliyorum:) 

Süspüs

Havalar da ne bunaltıcı, bu sıcaklarda spor yapmak da ayrı bir dert diyenler için 5 tane harika oyun getirdim! Bu sportif oyunlarla hem ailece çok eğlenecek, hem de biraz olsun serinleyeceksiniz!

Koşkoş

En sevdiğiniz hayvan hangisi? Biliyorum biliyorum tabi ki civciv:) Yani demek istiyorum ki civcivlerden sonra en sevdiğiniz hayvanlar hangileri? Hepsi mi? Harika! O zaman bu oyun tam size göre.

Kopkop

Size iki tane birbirinden eğlenceli oyun getirdim! Bu oyunlarda dinleme ve dokunma yeteneklerimizi test edecek, daha da önemlisi acayip eğleneceğiz, hazır mıyız?

Zıpzıp

Çamaşır makinesi diye dans mı olur dediğinizi duydum bile, biz çocukların hayal dünyasında, tabii ki olur! Yalnız baştan uyaralım, bu dans biraz yorucu. 

Kopkop

Saçlarımın yumuşacık ve ışıl ışıl olması için dikkat ettiğim 5 temel konu var.

Süspüs

“Babam televizyonu bir kapatsa ve ailece harika vakit geçirebileceğimiz oyunlar bulsak ne güzel olurdu” dediğinizi duyar gibiyim. İyi haberlerim var, ben buldum! Hem de enteresan ve çok eğlenceli bir oyun.

Zıpzıp

Merhaba sporseverler, bugün sizin için çok basit ama bir o kadar da eğlenceli bir atış aktivitem var.

Koşkoş

Socrates, Erasmus, Einstein, Leibniz, Platon… koca koca isimler bunlar ama büyük filozoflar da hepimiz gibi önce çocuktular. Her çocuk gibi onların da cevaplarını merak ettikleri pek çok soruları vardı!

Bilbil

“Çocuğum henüz çok küçük o yüzden pek dışarı çıkamıyorum.” diyen annelerden misiniz?

Gezgez

Yaz boyunca gezdik tozduk, şimdi biraz da eğlenirken öğrenebileceğimiz yerleri gezelim, yeni şeyler keşfedelim! Çocuğunuzla birlikte keyifli deneyimler yaşayabileceğiniz 5 tane atölyeyi derledim. Bizim Bilbil ve Yapyap buraların müdavimi, hatta Zıpzıp da

Gezgez

Okullar açılıyor! Ben de bunu fırsat bilip takım çalışmasına dayalı 3 tane çok eğlenceli ve sportif oyun derledim. Çocuklarınız bu oyunları arkadaşlarıyla oynayabilir veya isterseniz ailecek keyifli vakit geçirmek için de oynayabilirsiniz! 

Koşkoş

Tatilde çocuklarınızla birlikte yapılabileceğiniz bir sürü eğlenceli şey var. Ben de bugün plajda toplayabileceğimiz deniz kabuğu ve taşlarla kolayca yapılabilecek bir kaç tane basit ama eğlenceli aktiviteyi derledim!

Yapyap

Olmaaaaz. Ben bunu tartışmam bile! Şimdi nasıl olacak o kısıma gelelim. Ben yılbaşı gecesini ailece evde geçirmek isteyenler için çok eğlenceli danslar hazırladım. Öyle bütün gece oturmak yok! Tüm aile ayağa kalkacak ve yeni yıla gülerek, eğlenerek, dans

Kopkop

Plaja gidip denize girmek elbette çok eğlenceli, ama deniz kenarında yapılabilecek daha bir sürü eğlenceli şey var!

Zıpzıp

Limon sadece sıkmaya yarar sanıyorsanız yanılıyorsunuz. Limondan pek çok eğlenceli şey yapılabilir, mesela enerji elde etmek gibi! Evet evet şaka değil. Çocuğunuzla birlikte bu ufuk açıcı ve eğlenceli deneyi yaparak harika vakit geçirebilirsiniz.

Bilbil

Bu soğuk mevsimin en güzel yanı ne? Evet, tabii ki de kar! Karda yapılabilecek o kadar eğlenceli şey var ki, say say bitmez! O yüzden hepsini saymıyorum. :) Sadece bol bol koşacağımız 2 tanesini sayıyorum.

Koşkoş

Eğer siz de  bizim Hophop gibi gezgin ruhlu biriyseniz ve bu ruhunuz çocuğuna da geçsin istiyorsanız size harika bir kitap önerim var!

Bilbil

Yılbaşına az kaldı! Kutlamalar için hazırlıklar başladı mı? Ben çok sabırsızlandığım için tabii ki başladım, hatta ailece yapabileceğiniz bazı öneriler hazırladım. Yeni yıl gecesini evde geçirecekseniz bu eğlenceli aktiviteleri kaçırmayın derim!

Yapyap

Dalin ve Pace Çocuk Sanat Merkezi işbirliğiyle çocuğunuz hafta sonu eğlenerek öğrenecek, yaratıcılığını konuşturacak! 25-26 Mart’ta Marmara Forum AVM’deyiz

Yapyap