Dalin Hakkında

 

En Beğenilen Reklam Filmi; ‘"Bıcı Bıcı Yaparım Dalin'le"…

Yıllardır çocukların en sevdiği, annelerin en güvendiği marka olan Dalin şampuanlarının yeni reklam filmi ‘’ Bıcı Bıcı Yaparım Dalin’le’’ IPSOS KMG şirketinin araştırmalarında en beğenilen reklam filmi seçildi.

26 Nisan – 23 Mayıs 2010 dönemini kapsayan ReklamaBak! raporunda ‘’ Bıcı Bıcı Yaparım Dalin’le’’ tüm reklam kategorilerinde en çok oyu alarak dönemin en sevilen reklam filmi oldu.

Yıllardır tüm cingılları çocukların dilinde olan Dalin reklamlarının sonuncusu ‘’ Bıcı Bıcı Yaparım Dalin’le, Mis Gibi Kokarım Dalin’le’’ sadece çocukların değil, büyüklerinde sevgisini kazandı ve çok sayıda reklamın arasından sıyrılarak en beğenilen reklam filmi oldu. Türkiye’nin en büyük reklam ajanslarından Alametifarika tarafından çekilen 3D teknoloji ile çekilen Dalin reklam filmi, son zamanların en keyifli işlerinden olarak biri görülüyor.

Reklamın Künyesi:

Reklamın Başlığı: “dalin bıcı bıcı dansı”
Reklamveren: dalin
Reklamveren Temsilcisi: Murat Atilan, Çiğdem Tekiner, Birben Bilgin
Reklam Ajansı: Alametifarika
Ajans Temsilcisi: Emrah Karpuzcu, Erkul Yazgan, Güldeniz Şeşen, Ceylan Usman, Murat Yaylagül, Ozan Özüm Özbey, Buket Uygur, Zeynep Ordu, Sertuğ Alptekin, Berkay Tahmaz.
Yapım Şirketi: Anima
Yönetmen: Ayşe Kurtuluş
Müzik : jingle house

Haydi Çocuklar Bıcı Bıcı Dansı ile Banyoya!

Dalin Paylaş

Burcu Hitit


Birlikte hayat kurmak için yola çıktığınız, onca zaman bir sürü hayaller kurduğunuz, sevdiğiniz, sevildiğiniz, karşınıza çıkardığı için Allah'a şükrettiğiniz, bir çok imtihandan geçtiğiniz adamla bir gün gelip de beşiğinde melek gibi uyuyan oğlunuzu seyretmek, birlikte onunla oyunlar oynamak, onun "babam benim" "babasının aslan oğlu" dediğini duymak nasıl bir keyif...
Ebru KUTLU 30.12.2013 - 13:56

canım Ela'm hayatımın 2.rengisin ve anneni mutluluktan ağlatan mutluluğum ve her sabah uyanıp size bakdığımda şükrediyorum Allaha.iyiki varsınız.

Bebek şampuanını;